Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949644

Kierowca kat. C+E Niemcy Koblenz wokol komina

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
firmy transportowe obecnie poszukuja kilku pracownikow na stanowisko:

Kierowca C+E
Miejsce pracy: okolice Koblenz (bez systemu) tandem lub BDF wokol komina z darmowa kwatera
LUB INNA OFERTA SYSTEM 3/1 i DLUGIE TRASY PO Niemczech: firanka/plandeka

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy i kod 95
znajomość języka niemieckiego : niemiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca od pon-pt BDF ( krotkie wokol komina) trasy do 100Km lub 200-300 z powrotem na baze codziennie
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 2200€ a po 3 mies okresu probnego 2300€ brutto + diety i dodatki (bez systemu)
mozliwe zakwaterowanie nieodplatnie na bazie w mieszkaniu
niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony ze wszystkimi skladkami
LUB INNA OFERTA SYSTEM 3/1 I DLUGIE TRASY PO Niemczech: firanka/plandeka: ok 2000€ na reke
Prosze o zyciorys na:

niemcypraca@gmx.de

(prosze z dopiskiem koblenz)

Kontakt tel: 538 479 025

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu