Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949410

Kurier bez jezyka i bez doswiadczenia w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Dostawca paczek / kurier

Miejsce pracy: Düsseldorf/ Niemcy

WYMAGANIA:
doświadczenie w pracy nie jest wymagane
znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana
Prawo jazdy klasy B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Dostawa paczek do klientów prywatnych i biznesowych

OFERUJEMY:
12, - €/h (brutto)
początkowo na czas określony, w pełnym wymiarze czasu pracy
45 h/tyg. (pon- piątek. | 05:30 - 14:30)
płatne nadgodziny
zakwaterowanie jest zapewnione
możliwe premie

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
agnieszka.moeller@vodafonemail.de
W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

O nas:
QuickJobs.de-Personal Management. Jesteśmy działającą od 2013 roku agencją zatrudnienia z siedzibą w Turyngii w Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutacji polskich i wschodnioeuropejskich specjalistów oraz pielęgniarek i opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Informacja z serwisu