Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949373

Opiekunka w domach opieki na terenie Austrii - od 1800 EUR netto

Oferta pracy w Austrii

Dla naszego Klienta, austriackiej agencji specjalizującej się w branży opiekuńczej, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekun/Opiekunka seniorów w domach opieki

Miejsce pracy: różne regiony Austrii

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (opiekuńcze) - 2 letnia szkoła;
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (przyśpieszony kurs języka niemieckiego przed wyjazdem dla osób z podstawową znajomością);
- wytrzymałość fizyczna i psychiczna;
- wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka;
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres zadań:

- aktywna opieka nad pensjonariuszami oraz wsparcie ich jakości życia;
- odpowiedzialność za właściwe wydawanie środków leczniczych;

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio przez austriacką agencję;
- umowa o pracę na warunkach austriackich (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, podatki itp. płatne w Austrii);
- pełen etat;
- wynagrodzenie podstawowe 2200 EUR brutto plus dodatki (netto od 1800 EUR);
- bezpłatne zakwaterowanie;
- płatne urlopy;
- 13 i 14 pensję (Urlaubs- i Weihnachstgeld);
- pomoc w przygotowaniu dokumentów do uznania dyplomu w Austrii;

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres: info@goldarbeit.de

Informacja z serwisu