Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949078

Spawacz MIG (Pracownik Tymczasowy)

Oferta pracy we Francji

Spawacz MIG
Miejsce pracy AMBERT (DEP. 63, ok 75 km od Clermont-Ferrand-Francja
Zakres obowiązków:
firma specjalizuje się w produkcji przyczep
spawanie metodą mig
zginanie i cięcie nożycami blach

Oferujemy:

wynagrodzenie godzinowe 12, 29 euro brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową łącznie 14, 87 euro brutto,
możliwość nadgodzin:
- od 36 godziny w tygodniu : + 25 %
- od 44 godziny w tygodniu: + 50 %
klient deklaruję około 39h pracy w tygodniu,
zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całego kontraktu,
bezpłatne zakwaterowanie,
pokrywamy koszty badań lekarskich,
dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,
Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
możliwość długoterminowej współpracy,
wsparcie na każdym etapie współpracy,

Oczekujemy:

doświadczenie w spawaniu metodą mig
własne auto

Informacja z serwisu