Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 948875

Główny Inżynier Energomaszynowy pod ziemią

Oferta pracy we FrancjiGrupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Dla jednej ze spółek Grupy FAMUR - PRIMETECH poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Główny Inżynier Energomaszynowy pod ziemią:

Umiejętności techniczne/ uprawnienia:

• świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko osoby wyższego dozoru ruchu specjalności mechanicznej w podziemnych zakładach górniczych
• potwierdzone kwalifikacje w specjalności wyciągi szybowe w podziemnych zakładach górniczych
• duża wiedza techniczna z branży mechanicznej i elektrycznej
• znajomość zasad funkcjonowania maszyn i systemów dołowych oraz
• powierzchniowych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki szybowej, urządzeń oraz instalacji związanych z transportem pionowym
• wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• mile widziany język francuski lub angielski (nie jest to warunek konieczny)

Doświadczenie zawodowe:

• zapewnienie bieżącej sprawnej i bezpiecznej działalności kopalni w zakresie energomaszynowym, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia bezpiecznej działalności infrastruktury szybowej w tym 2 maszyn wyciągowych kopalni w zakresie energomaszynowym

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne we Francji
• zwrot kosztu dojazdu i powrotu z kontraktu
• bezpłatny lokalny dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy
• bezpłatne zakwaterowanie w samodzielnym mieszkaniu
• samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4d488c11a58945bcb206461b778d5791

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (nr telefonu, e-mail) przez FAMUR S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”.

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy także o dołączenie klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (nr telefonu, e-mail) przez TDJ S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych”.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAMUR S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS:

0000048716, Regon: 270641528, NIP: 6340126246. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani/Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie przetwarzania danych osobowych zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@famur.com lub pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani/Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), w celu zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679),

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@famur.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Grupę w realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Powiększ

Informacja z serwisu

  
Ogłoszenie nr 948875

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Francja - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2020-10-06 15:07:26
Ilość wyświetleń:
148
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: RekrutacjaFamur
Państwo: France

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@famur.com
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Główny Inżynier Energomaszynowy pod ziemią
 mobile