Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 948820

Pracownik produkcji (k/m) - bez znajomości języka - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów wieprzowych
Przenoszenie zapakowanych skrzynek
Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10, 18€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie odpłatne 150 €/miesiąc ok. 15 minut drogi od zakładu pracy

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Nie wymagamy znajomości języka niem.!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny:
as@cp-personal.com
0048 504 581 042
Concept Plus Sp. z o.o.
Ul. Kościuszki 15
45-060 Opole

Informacja z serwisu