Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 948564

Elektryk jachtowy - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Elektryk jachtowy

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Elektryk jachtowy

Miejsce pracy: Würzburg, Niemcy

Oferujemy:

☑ Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 14€ /h. + 40€ netto diety
☑ niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
☑ nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
☑ stała opieka polskiego koordynatora
☑ pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
☑ indywidualnie ustalany termin wyjazdu
☑ możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
☑ ubezpieczenie zdrowotne
☑ liczba godzin zagwarantowana w umowie
☑ terminowo wypłacane wynagrodzenie
☑ dobre warunki pracy, miła atmosfera
☑ indywidualne podejście do każdego kandydata
☑ premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

montaż instalacji elektrycznych przy jachtach

Wymagania:

☑ doświadczenie zawodowe
☑ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
☑ własne auto dostępne na wyjazd

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Prosimy o przesłanie CV na adres info@abcwork.eu Nasze wszystkie aktualne oferty znajdziesz na stronie www.abcwork.eu

Powiększ

Informacja z serwisu