Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947893

Brygadzista

Oferta pracy w Niemczech

Zakres obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku:
• wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,
• montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
• betonowanie praca w oparciu o rysunek techniczny
• prowadzenie grupy pracowników, 2-16 osób
• ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Region: Holandia / Niemcy / Austria

Wymagania:
• odpowiedzialność,
• umiejętność prowadzenia brygady pracowników,
• umiejętności czytania rysunków technicznych,
• wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,
• znajomość materiałów,
• znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie,
• kilku letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
• komunikatywna znajomość języka obcego

Oferujemy:
• bezpłatne zakwaterowanie
• bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy
• opiekę polskiego koordynatora
• regularnie płacone pensje miesięczne
• odzież robocza
• stałe zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 947893

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-01 11:15:09
Ilość wyświetleń:
178
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FirmaNeobudma
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 660083876

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: paulina@neobudma.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Brygadzista
 mobile