Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Czechy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947789

Praca na produkcji/ Czechy/ BRNO/ Zakwaterowanie!

Oferta pracy w Czechach

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją części samochodowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.

Oferta pracy również dla par!

Miejsce pracy: Kuřím k. Brna

Oferujemy:

od 23 991 kc - 26 691 kc brutto (4000 - 4800zł brutto)
5 000 kč bonusu za relokację po 3 miesiącach pracy, wypłacany jednorazowo
13 wypłata wypłacana dwa razy do roku
bonusy za wydajność
obiady za 30 kc
5 tygodni urlopu
12 h zmiany w systemie: 2 x dzień - 1 x wolne - 2 x nocka - 3 x wolne
dofinansowanie zakwaterowania - koszt dla pracownika to ok 80 zl miesięcznie [zakwaterowanie 400 m od firmy]

Wymagania:

chęć pracy na 12 h zmiany
samodzielność
odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

produkcja kabli i konektorów
kontrola wizualna, pakowanie produktów
obsługa maszyn produkcyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na j.glajc@trenkwalder.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacja z serwisu