Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947713

Lakiernik proszkowy 100 km od granicy

Oferta pracy w Niemczech

Zakres obowiązków:
- przygotowanie powierzchni do malowania
- kontrola wykonanych elementów zgodnie ze zleceniem oraz wymogami jakościowymi
- lakierowanie proszkowe różnej wielkości elementów ze stali, mosiądzu oraz plastiku
- obsługa urządzeń lakierniczych i dbanie o ich czystość
- zabezpieczenie malowanych elementów
- dobór odpowiednich kolorów farby
- kontrola jakościowa powłoki lakierniczej
- dbanie o porządek na przydzielonym obszarze
WYMAGANIA
- doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym
- umiejętność współpracy w grupie, dzielenie się wiedzą oraz uczenie innych
- mile widziana znajomość technik lakierowania na mokro
-Prawo jazdy oraz samochod
-ZNAJOMOSC JEZYKA NIEMIECKIEGO W STOPIU KOMUNIKATYWNYM UMOZLIWIAJACYM SAMODZIELNE POROZUMIEWANIE SIE Z MAJSTRAMI
OFERUJEMY:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Niemieckiej Firmie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia 11, 67 € + 24 € diety

CV w jezyku niemieckim lub jezyku polskim prosze wyslac pod adres E- mail : m.czapnik@pur-montage.de

Kontakt telefoniczny prosze miedzy 08:00 – 16:30 :

Monika Czapnik
Rekrutacja

+49 (0) 151 589 689 05

Informacja z serwisu