Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947694

Zbrojarz - Holandia

Oferta pracy w Holandii

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: ZB-NL/1020/PZG

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą przygotowywać mieszanki betonowe, siatki i szkielety zbrojeniowe oraz wykonywać elementy betonowe i żelbetowe przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich przy budowie mostów, wiaduktów oraz innych budowli przemysłowych.

Obowiązki:
- przygotowanie i montaż zbrojenia;
- przygotowanie, układanie i zagęszczanie mieszanek betonowych;
- czytanie rysunku technicznego.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie zbrojarz;
- umiejętność czytania i rozumienia planów i rysunków technicznych;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- własny samochód do dyspozycji mile widziany;
- nie wymagamy VCA;

Oferujemy:
- stałą, stabilną pracę na holenderskich warunkach;
- wynagrodzenie netto: na początek 12.50 EUR na godzinę (na rękę);
- zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego;
- zapewniona odzież robocza + narzędzia;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: kmakiela@brascorecruitment.pl

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Nr certyfikatu: 6577

Powiększ

Informacja z serwisu