Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947668

Spawacz TIG (141) - Holandia (br. spożywcza) - Holandia

Oferta pracy w Holandii

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG (141) - Holandia (br. spożywcza)

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: MR-NL/1020/PZG

Opis stanowiska:
- spawanie elementów ze stali nierdzewnej dla branży spożywczej (od 1.5 mm grubość ścianki)

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku;
- doświadczenie w przemyśle spożywczym (food industry)
- aktualne certyfikat 141;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- własny samochód do dyspozycji.
- certyfikat VCA

Oferujemy:
- holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
- wynagrodzenie: 700.00 EUR / tydzień (przy 40 godz)
- darmowe zakwaterowanie;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: kmakiela@brascorecruitment.pl

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Nr certyfikatu: 6577

Powiększ

Informacja z serwisu