Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Szwecja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947663

STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Oferta pracy w Szwecji

Firma Vi Bygg poszukuje Stolarza/Cieśle konstrukcyjnego do pracy w Szwecji

STANOWISKO : STOLARZ BUDOWLANY/CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Zakres Obowiązków:
• Montaż więźby dachowej, konstrukcji drewnianych dachu
• Wewnętrzne oraz zewnętrzne prace stolarskie
• Budowa ścian działowych z płyt kraton-gips na profilach stalowych oraz drewnianych oraz ścian zewnętrznych, izolacja
• Montaż sufitów podwieszanych
• Montaż okien i drzwi

Wymagania:
• Udokumentowane 3 lata doświadczenia jako cieśla konstrukcyjny/stolarz (minimum 1 rok doświadczenia z rynku skandynawskiego)
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Doświadczenie w obsłudze robota do montażu okien balkonowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat.B mile widziane

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie
• Dojazd z Polski oraz z kwatery do pracy.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres :
vibygg1@gmail.com w tytule wpisując: STOLARZ/CIEŚLA KONSTRUKCYJNY
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vi Bygg dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informacja z serwisu