Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947649

Mechatronik pojazdów ciężarowych- Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Mechatronika pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: Kassel
Data rozpoczęcia: od zaraz

Twoje obowiązki:

diagnozowanie usterek układów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, hydraulicznych i pneumatycznych oraz dokonywanie napraw, zgodnie z przepisami i wytycznymi producentów tych samochodów,
zlecanie napraw pojazdów ciężarowych,
- realizacja prac modernizacyjnych floty należącej do firmy.

Dołącz do nas, jeśli:

posiadasz wykształcenie w kierunku mechaniki pojazdowej lub w podobnym kierunku,
mechatronika jest w kręgu Twoich zainteresowań,
- dokładnie i skrupulatnie wykonujesz swoją pracę,
znasz minimum podstawy języka niemieckiego/ angielskiego, lub znasz język na poziomie komunikatywnym,
jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (7:00-16:00, 13:30- 22:00),
potrafisz ostrożnie i odpowiedzialnie obchodzić się z pojazdem oraz klientami,
- masz doświadczenie w pracy z naprawą pojazdów- mile widziane.
- umiesz pracować zespołowo.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie (od 3000 Euro brutto)+ premie, oraz dodatkowo płatną pracę w soboty,
niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,
- długotrwałą współpracę w stabilnej firmie,
wypłatę pieniędzy zawsze w terminie,
możliwości dalszego rozwoju zawodowego (np. uzyskanie prawa jazdy kategorii C+E),
zapewnienie zakwaterowania na koszt firmy przez pierwsze 6 mcy pracy,
smartfon na koszt firmy po okresie próbnym (6 m-cy),
pomoc w załatwianiu formalności związanych ze sprawami urzędowymi na terenie Niemiec,
- szkolenia w zakresie naprawy i serwisowania pojazdów.

Wyślij do nas swoje CV na adres praca@hr-xp.com
z dopiskiem:

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oświadczam,
że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę
HR Xperience Poland sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

Informacja z serwisu