Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 947087

Technik pomiarowy, Nijmegen

Oferta pracy w Holandii

Agencja PRAN KRAZ 1223.
Dla naszego holenderskiego klienta, firmy produkującej instalacje i moduły do kontroli i transportu ultra czystych gazów i cieczy, poszukujemy osoby, która będzie pełnić rolę

TECHNIKA POMIAROWEGO

Miejsce pracy: Nijmegen

Obowiązki:
• Kontrola jakości produktów w końcowej fazie produkcji
• Testy szczelności helem
• Testy ciśnienia
• Pomiar cząsteczek
• Analiza gazów resztkowych
• Analiza produktów, które zostały zwrócone
• Sporządzanie raportów pomiarowych
• Zarządzanie i konserwacja sprzętów pomiarowych

Wymagania do pracy:
• Własne zakwaterowanie w okolicach Nijmegen
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Znajomość przetwarzanych materiałów / towarów – metalowe elementy, rurki, komponenty
• Znajomość cieczy, gazów i materiałów występujących w przemyśle
• Wykształcenie w kierunku technicznym

Kompetencje:
• Organizacja własnej pracy
• Umiejętność pracy zgodnie z instrukcjami
• Bardzo ważna jest dokładność w wykonywanych czynnościach
• Umiejętności administracyjne
• Zdolność do ustalania odpowiedzialności i priorytetów
• Możliwość wykonywania powtarzalnej pracy
• Aktywny udział w organizacji pracy
• Elastyczność
• Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:
• Umowę na warunkach holenderskich
• Pracę na dwie zmiany ( stawka 13, 55 brutto / h +dodatki zmianowe)
• Zwrot kosztów dojazdu do pracy ( powyżej 10 km)
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Tygodniowy system wypłat

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 947087

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-09-28 12:42:57
Ilość wyświetleń:
160
Stawka za godzinę:
12.30

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pranpraca
Państwo: Netherlands
Miasto: Nijmegen
Nr telefonu: 515100243

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: p.ilasiewicz@pran.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Technik pomiarowy, Nijmegen
 mobile