Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 946388

Produkcja siedzeń- 13, 44€ b/h z darmowym zakwaterowaniem

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujesz pracy za granicą? Priorytetem są dla Ciebie: stabilizacja, godne zarobki oraz spokój? Trafiłeś idealnie – mamy dla Ciebie pracę jako pracownik produkcji siedzeń samochodowych (K/M) od zaraz.

WYNAGRODZENIE, jakie zapewniamy Ci w pracy:
• Stawka 13, 44€ brutto/h (od 1500€ netto miesięcznie na pierwszej klasie podatkowej; 1800€ na trzeciej klasie podatkowej),
• Dodatki zmianowe (25%- praca w nocy).

ZADANIA, które należą do Twoich obowiązków pracowniczych:
• Tapicerowanie pokrowców samochodowych,
• Montaż elementów wyposażenia samochodów,
• Kontrola produktu końcowego.

Z Twojej strony OCZEKUJEMY:
• Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
• Gotowości do pracy zmianowej – 3 zmiany od poniedziałku do piątku,
• Prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem.

Z naszej strony OFERUJEMY:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (6-cio miesięczny okres próbny) z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Gwarantowane 38 godzin tygodniowo.
MIEJSCE PRACY:
• Meerane – niedaleko Zwickau (210 km od Zgorzelca).

Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy?
Nie zwlekaj i już teraz wyślij swoje CV na adres: bitnerowska@diwa-personalservice.pl
lub zadzwoń 887-029-967 i rozwiej swoje wątpliwości.

www.diwapolska.pl

Powiększ

Informacja z serwisu