Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 946171

MALARZ od zaraz!

Oferta pracy w Holandii

Firma Techvisie Personeelsdiensten BV obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MALARZ

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:

-przynajmniej 3 lata doswiadczenia na tym stanowisku
-wyksztalcenie w zawodzie mile widziane
-znajomosc jezyka niemieckiego badz angielskiego
-wlasny transport
-certyfikat VCA lub SCC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Malowanie i tapetowanie biur, apartamentow
-Szpachlowanie i gładzenie ścian przy suchej zabudowie
-Gipsowanie
-Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

OFERUJEMY:

-bardzo dobre zarobki placone tygodniowo od 500 euro netto/40 h
-mozliwosc nadgodzin platnych wedlug taryfy CAO
-pieniadze wakacyjne i urlopowe placone extra,
-mozliwosc zaliczek juz po dwoch dniach pracy,
-mozliwosc negocjowania stawki juz po trzech miesiacach pracy,
-rozwoj zawodowy, kursy doszkalajace i jezykowe na koszt pracodawcy,
-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
-ubezpieczenie zdrowotne placone przez pracodawce,
-pomoc koordynatora w zalatwieniu formalnosci zwiazanych z rozpoczeciem pracy (otwarcie konta bankowego, umowienie na odbior numeru BSN, wizyta lekarska itp)
-opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemow kontakt telefoniczny rowniez poza godzinami pracy biura,
-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobe,
-narzedzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzedzia podreczne
-w razie potrzeby auto sluzbowe i karty paliwowe

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 19 lat pomagamy fachowcom z calej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze platnej pracy na terenie calej Holandii. Nasze biura stoja zawsze przed Panstwem otworem.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Informacja z serwisu