Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Szukam pracy » Ogłoszenie nr 944855

Pracownik chlewni- praca w Niemczech - atrakcyjne wynagrodzenie!

Oferta podjęcia pracy w Niemczech

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

• Opieka nad zwierzętami
• Mycie i sprzątanie urządzeń do transportowania zwierząt, maszyn i narzędzi pracy
• Czyszczenie (mycie ciśnieniowe) i odkażanie chlewni
• Pomoc przy szczepieniu, i przemieszczaniu trzody chlewnej
• Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zalecane, ale niekonieczne
• Doświadczenie w opiece nad dużą ilością zwierząt mile widziane
• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność pracy w zespole, punktualność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
• możliwość pracy nawet na stałe
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie)
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.
Mail z dopiskiem: Chlewnia - Niemcy
tel. +48 577 901 944

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 944855

Kategoria:
Niemcy - Szukam pracy
Data dodania:
2020-09-17 10:16:35
Ilość wyświetleń:
73
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: klaver13
Państwo: Germany
Województwo: Śląskie
Miasto: Berlin
Nr telefonu: +48 577901944
Nr telefonu: +48 570901033

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutavja@klaverteam.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik chlewni- praca w Niemczech - atrakcyjne wynagrodzenie!
 mobile