Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944849

Betoniarz-zbrojarz

Oferta pracy w Holandii

Agencja pracy Weurk B.V dla swojego klienta poszukuje pracownikow na stanowisko betoniarz - zbrojarz.

Oferta pracy dostepna jest od 21/09/2020

Opis stanowiska:

Rozładunek wylanych (stwardniałych) elementów betonowych z formy;
Dokładny transport elementu do stołu wywrotki lub magazynu;
Przyklejanie w prawidłowej kolejności;
Terminowe rozpoznawanie niedoskonałości i zgłaszanie ich kierownikom;
Ładowanie elementów betonowych na ciężarówkę.
montaż zbrojeń w formach
zbrojenie elementów budowlanych i zalewnie form betonem
maszynowe gięcie zbrojeń oraz cięcie prętów,

Wymagania;

Minimum dwa lata doświadczenia w pracy z suwnicą i / lub dźwigiem mobilnym
Doświadczenie w pracy z prefabrykowanymi elementami betonowymi
posiadać ważny certyfikat podnoszenia i podnoszenia oraz książeczkę rejestracyjną;
VCA jest zaletą;
znajomość narzędzi dźwigowych i ich użycia;
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Posiadanie auta
Duza praktyka na wyzej wymienionym stanowisku.
Jezyk angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

legalne zatrudnienie
co tygodniowe wynagrodzenie
zakwaterowanie
ubezpieczenie
prace na dluzszy okres czasu

Osoby spelniajace kryteria i zainteresowane oferta, proszeni sa o przesylanie CV na adres;
bozena.marciniak@weurk.com z dopiskiem BETONIARNIA

Powiększ

Informacja z serwisu