Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944737

Obrabiarka- Gradowanie - do przyuczenia -Haaksbergen

Oferta pracy w Holandii

Team Recruitment jest dynamicznie rozwijajaca sie agencja rekrutacji.
Specjalizujemy sie w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Holandii w róznych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Glównie aktywny i wyspecjalizowany w przemysle naftowym, chemicznym, spozywczym, morskim i energetycznym. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na kazdym etapie wspólpracy z firma Team Recruitment Naszym nadrzednym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystajacych z naszych uslug.

Aktualnie dla firmy która specjalizuje się obrobka części metalowych
poszukujemy kandydatow na stanowisko gradownika / obrabiarki

Obrabiarka / Gradowanie
Po wycięciu laserowym na metalowych przedmiotach mogą pojawić się ostre konce lub ostre krawędzie.
W związku z tym konieczne jest usunięcie tego.
Obrabianie metali aluminium i stali nierdzewnej odbywa sie za pomoca specjalistycznych maszyn takich jak: Q-Fin F1200 i F200 XL
Łamanie ostrych krawędzi jest konieczne przy wykańczaniu metalowych elementów.
Jeśli tak się nie stanie, pracownicy w procesach montażu ręcznego i konsumenci końcowi mogą zranic swoje dlonie.

Miejscowosc: Haaksbergen

Liczba godzin tygodniowo
40
Praca w systemie jednozmianowym z możliwością nadgodzin.

Obowiązki:
Realizacja zamówień zlecona przez kierownika zakładu
Układanie części metalowych do specjalnych maszyn
Kontrola jakości produktów
Układanie gotowych elementów na palety
Przygotowanie do wysyłki

Twoj profil:

Znajomość języka angielskiego lub niderlandskiego na poziomie B1
Prawo jazdy -wymog konieczny
Wysoka motywacja do pracy
Dokładność w wykonywaniu swojej pracy
Chęci do przyuczenia się
Dobra kondycja fizyczna
Dostępność na dłuższy okres czasu
Mile widziane doświadczenie

Oferujemy Ci:

Stawkę brutto : €12, 00 wedlug CAO
Tygodniowy system wypłat
Praca na długi okres czasu
Internetowy profil pracownika
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora
samochod sluzbowy + tankowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV na:
logistics@team-recruitment.nl
www.team-recruitment.nl

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 944737

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-09-16 13:57:53
Ilość wyświetleń:
46
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: TeamRecruitmentNL
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Nr telefonu: 0649546595

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@team-recruitment.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Obrabiarka- Gradowanie - do przyuczenia -Haaksbergen
 mobile