Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944721

Monter suchej zabudowy (k/m) Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy Północnozachodnie Niemcy | Opublikowano 02.09.2020
Zakres obowiązków:
Montowanie konstrukcji z zabudowy suchej
Cięcie oraz montaż elementów zabudowy jak również materiałów izolacyjnych
Szpachlowanie oraz fugowanie
Obudowywanie podtynkowych systemów instalacyjnych oraz montaż prefabrykatów
Oferujemy:
Ponadtaryfowe wynagrodzenie (13, 50 € - 15, 50 € w zależności od kwalifikacji)
Dodatek urlopowy i świąteczny jak również dodatki i premie określone w taryfikatorze
Dieta oraz bezpłatna odzież robocza
Wsparcie koordynatorów
Przyjazny system zaliczek
Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Wymagania:
Wykształcenia zawodowego jako monter suchej zabudowy (k/m), stolarz (k/m), malarz (k/m) lub ugruntowanego doświadczenia w tym zakresie
Sumienności, umiejętności pracy w grupie, jak i samodzienie
Sprawności fizycznej
Prawo jazdy kat. B oraz własny samchód mile widziane, ale nie są wymogiem koniecznym

Telefon kontaktowy: 856759688

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 944721

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-09-16 13:14:48
Ilość wyświetleń:
107
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CPbia
Państwo: Polska
Województwo: Podlaskie
Miasto: Białystok
Nr telefonu: +48 505 865 118
Nr telefonu: 856759688

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jso@cp-personal.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter suchej zabudowy (k/m) Niemcy
 mobile