Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944703

HYDRAULIK, MONTER, FIRMY PODWYKONAWCZE - PRACA W BELGII

Oferta pracy w Belgii

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

HYDRAULIK, MONTER INSTALACJI SANITARNEJ
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

• Naprawa urządzeń kanalizacyjnych oraz grzewczych
• Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych
• Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnych
• Montaż urządzeń kanalizacyjnych
• Czytanie rysunku technicznego
• Montaż centralnego ogrzewania
• Biały montaż

Od nas otrzymasz:

• Pracę na długi okres
• Bezpłatne mieszkanie
• Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 13.000 zł do 20.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
• Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

• Posiadasz doświadczenie min. 4 letnie na stanowisku hydraulika
• Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia
• Znasz języka angielski (dodatkowy atut)
• Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
• Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań?

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 - Maciej (zatrudnienie)

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca@ReadyConstruct.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ensila sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Powiększ

Informacja z serwisu