Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944695

Praca za granicą

Oferta pracy w Holandii

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?
Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy:
-pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
-najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
-dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
-wynagrodzenie od 10, 08 na godzinę. Wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu, plus dodatkowe benefity do wynagrodzenia. Nadgodziny dodatkowo płatne oraz dodatki do pracy zmianowej
-możliwość wyjazdu w grupach oraz parach
-opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zadania:
-zbieranie zamówień przy pomocy skanera
-obsługa wózka typu EPT
-kompletowanie produktów elektonicznych marki Play Station
-załadunek oraz rozładunek produktów
-sprawdzanie czy dany produkt spełnia wymogi jakości

oczekujemy:
-dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
-doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
-doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
-komunikatywnej znajomości j. angielskiego
-prawo jazdy kat. B mile widziane

Zadzwoń: 501 331 862

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 944695

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-09-16 12:24:33
Ilość wyświetleń:
96
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: annafilipek
Państwo: Polska
Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Nr telefonu: 501331862

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: anna.filipek@randstad.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca za granicą
 mobile