Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944648

Pracownik budowlany - Zbrojarz- Cieśla - Murarz - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Firma zatrudni pracowników, którzy zna się na systemowych szalunkach oraz zbrojeniach.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz

Najpierw wymogi:
 doświadczenie na budowie,
 ubezpieczenie społeczne za ostatni 30 dni lub oświadczenie że ostatni 30 dni byłeś w Polsce,
 zdolność do prac powyżej 3m,
 niekaralność.

Co możemy dać:
 stawkę ustalasz z kierownikiem – najpierw rozmowa telefoniczna żeby ustalić stawkę.
 zakwaterowanie - pokoje 2-3- osobowe – nic nie płacisz za wynajem,
 narzędzia i odzież,
 polską umowę o pracę,
 zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
 zatrudnienie na 18 mc,
 zjazdy do domu co 4-5 tygodni na tydzień.

Zakres obowiązków: prace murarskie, ciesielskie, zbrojarskie.

Podpisanie umowy w m. Bielsko Biała - koniecznie.

Za zbędne komentarze dziękuję. Tylko osoby zainteresowani i zdecydowani !

Panowie, nie ma na co czekać – dzwoń na 518-200-962 Alona lub pisz sms „murarz - Niemcy” – oddzwonię. A masz CV, to dawaj na Alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

Informujemy, że administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Powiększ

Informacja z serwisu