Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944520

Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Oferta pracy w Holandii

Dla naszego klienta z branży logistycznej z Holandii poszukujemy operatorów wózka widłowego wysokiego składowania w centrum logistycznym w rejonie Moerdijk

Firma zatrudnia również osób które mieszkaj na prywatnym mieszkaniu

Opis stanowiska pracy

Operator wózka wysokiego składowania

Praca w godzinach od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00

Wymagania na stanowisku pracy
Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobry

Holenderski Certyfikat na wózki widłowe
Oferujemy na stanowisku pracy

Stawka 11.97 euro brutto

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV w jezyku angielskim na adres biuro@logisticservice.eu
Zapraszam do obejrzenia naszej strony internetowej www.logisticservice.eu
VIBER +48 797625861

Powiększ

Informacja z serwisu