Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944479

ADMINISTRATOR SERWERÓW (TESTER)

Oferta pracy w Holandii

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Almelo
Termin rozpoczęcia pracy: 21.09
Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:
Oferujemy pracę w firmie, która zajmuje się produkcją serwerów i nośników danych.
-Przeprowadzanie aktualizacji, testów systemów serwerowych i rozbudowy szaf Rack
-Wdrażanie ulepszeń lub aktualizacji systemowych
-Testowanie systemów zgodnie z aktualnymi specyfikacjami
-Stała analiza i wykrywanie przyczyn problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem
-Skuteczne rozwiązywanie problemów
-Aktywny udział w implementacji i wykonywaniu testów

Kogo szukamy?
-Kandydatów posiadających min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
-Osób płynnie posługujących się językiem angielskim w mowie i piśmie (warunek konieczny)
-Doświadczenie z serwerami OEM / ODM
-Z wykształceniem średnim lub wyższym kierunkowym
Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
-Z podstawową znajomością MC Office
-Z bardzo dobrą znajomością systemów operacyjnych Microsoft i Linux
-Zaangażowanych, sumiennych, spostrzegawczych i zorientowanych na wyniki

Co możemy Ci zaoferować?
-Stawkę: 13, 69 euro brutto/h + dodatek zmianowy co łącznie daje 15, 88 eur brutto/ h
-Możliwość pracy w systemie nadgodzin
-Zakwaterowanie i ubezpieczenie
-Samochód służbowy do prywatnego użytku lub darmowy dojazd do pracy
-Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
-Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Link do aplikacji: bit.ly/2FBLEnZ

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 944479

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-09-15 15:29:16
Ilość wyświetleń:
69
Stawka za godzinę:
13.69

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EUROWORK1

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: holandia@eurowork.net.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- ADMINISTRATOR SERWERÓW (TESTER)
 mobile