Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944419

Pracownik Magazynowy

Oferta pracy w Holandii

Obowiązki
Pracownik magazynu: orderpicker, system voicepick.
Praca na 1 zmianę.

Pracownik magazynu: załadunek i rozładunek kontenerów
Lokalizacja: Rossum/Maaskantje
Praca na 1 zmianę
Gwarancja godzin na kontrakcie: 160h miesięcznie;
Okresowe premie za wyniki.
Możliwość awansu i podwyżk

Pracownik magazynowy : rozładunek palet
Praca na magazynach przy rozładunku palet.
Lokalizacja: Tilburg

Wymagania
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- siła i dobra kondycja fizyczna
- przedział wiekowy 18-50

Oferujemy
Oferujemy wynagrodzenie €10, 47 (w tym 8% dodatku wakacyjnego)
Kontrakt z gwarancja godzin: 160h w miesiącu.
Odzież firmowa i obuwie robocze są bezpłatne
Bezpłatny transport do i z pracy

Godziny powyżej 160 są płatne + 0, 90 € dodatkowej za godzinę (netto / po opodatkowaniu)
Praca w niedziele i święta jest dodatkowo płatna (200%)
Wynagrodzenie miesięczne
(po tygodniu pracy możliwa jest przedpłata w wysokości 75, 00 €)
Pracownicy poniżej 21 roku życia otrzymują takie samo wynagrodzenie
20 dni płatnego urlopu na podstawie umowy na pełny etat
⦁ Obecne wynagrodzenie w pełnym wymiarze godzin wynosi 1.550 80 € brutto
Liczba osób w pokoju : od 2 do 5
Niskie koszty tylko 50, 00 € na tydzień
Ubezpieczenie zdrowotne o najniższych stawkach (23, 41 € na tydzień)
Proszę o przesłanie Cv na adres email; magdalena.pietruszka@holandiajobs.pl

Informacja z serwisu