Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 944249

Maintenance - Belgia Wetteren

Oferta pracy w Belgii

Maintenance – Belgia Wetteren

Zakres obowiązków:

- utrzymujesz maszyny i linie produkcyjne (sztancarki, sklejarki itp.);

- wyszukujesz przyczyny problemu i wdrażasz nowe rozwiązania usprawniające proces produkcyjny;

- zapobiegasz awariom maszyn i w razie potrzeby diagnozujesz i naprawiasz awarie;

- wykonujesz naprawy elektryczne, mechaniczne i hydrauliczne;

- wypełniasz dokumentację techniczną i aktualizujesz ją;

Profil kandydata:

- masz co najmniej kilkuletnie doświadczenie na tym samym stanowisku, co technik utrzymania ruchu, najlepiej w branży poligraficznej;

- posiadasz wykształcenie techniczne;

- masz duże doświadczenie w środowisku produkcyjnym i rozwiązywaniu problemów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych;

- jesteś elastyczny (praca na 2 zmiany, w weekendy);

- posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne (kontakt z operatorami maszyn);

- masz dobre umiejętności rozwiązywania problemów;

- chcesz podjąć długoterminową pracę;

- ściśle przestrzegasz procedur bezpieczeństwa;

- dobrze komunikujesz się w j. angielskim;

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia OD €15, 00 brutto/h;

- voucher na jedzenie €3, 00 netto dziennie;

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

- transport do pracy;

- zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

info@silko-recruiting.com

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 944249

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2020-09-15 09:31:00
Ilość wyświetleń:
101
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Silko

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@silko-recruiting.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Maintenance - Belgia Wetteren
 mobile