Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 943893

Dekarz -dachy plaskie

Oferta pracy w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy POWER JOB CONSULTING poszukuje dla swojego stałego partnera w branży budowlanej w Niemczech DEKARZY

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808.

MIEJSCE PRACY

Budowy na terenie calych Niemiec

ROZPOCZECIE PRACY

21.09.2020

PRACODAWCA OFERUJE:

- niemiecką umowa o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

--wynagrodzenie dla osoby prowadzacej grupe 15, 40 brutto plus 12 euro dzienna dieta za kazdy przepracowany 8 godz dzien

--12, 55 brutto plus 24 euro netto dzienna dieta ta kazdy przepracowany 8 godz dzien

- koszt pierwszego wyjazdu do naszej firmy pokrywa pracodawca

- darmowe zakwaterowanie

- płatny urlop-24 dni na rok

- możliwość cotygodniowych zaliczek

- pełne ubezpieczenie rentowo zdrowotne

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

-ocieplenie dachów

- prace na zewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych

- krycie dachów płaskich i spadzistych

- montaż rynien, rur metalowych, kolanek

- inne typowe prace dekarskie/blacharskie

-spawanie foli

-klejenie foli bitumicznej

WYMAGANIA PRACODAWCY:

- doświadczenie

- pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność

- prawo jazdy kategorii B i własny samochód

- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

0048 533644600

Lub kontakt e-meil

powerjob1@wp.pl

powerjobconsulting@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem

Powiększ

Informacja z serwisu