Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 943432

Kafelkarz

Oferta pracy w Danii

Dzięki naszej niezawodności i powadze stworzyliśmy jedną z wiodących Agencji Pracy w Danii.

Podstawą filozofii naszej firmy, od czasu jej założenia jest wysoki szacunek dla pracowników i klientów. Na tym budujemy naszą współpracę.

Jeśli chesz zostać jednym z naszych pracowników a jesteś doświadczonym glazurnikiem / kafelkarzem wyślij swoje zgłoszenie.

Obowiązki:
- przygotowywanie powierzchni do położenia kafelek
- układanie płytek na ścianach, podłógach
- cięcie płytek
- bardziej szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wymagania:
- doświadczenie w branży,
- mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe lub wieloletnie doświadczenie zawodowe
- znajomość języka angielskiego lub duńskiego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziany własny środek transportu,
- zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy
- zatrudnienie na duńskich warunkach pracy
- wysokie wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji, wypłacane co 14 dni
- świadczenia SH, wakacyjne i emerytalne zgodnie z umową zbiorową o pracę
pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Szczegółowe informacje w języku polskim pod nr tel: 0045 24 21 03 79 lub 0045 22 20 27 90 lub w języku angielskim 0045 53 77 48 02, 0045 92 15 50 14

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dopiskiem: kafelkarz na email: job@jtworks.dk

Skorzystaj z logowania się bezpośrednio w naszym systemie jtworks.vincere.io/careers/user/register

W zaistniałej sytuacji na świecie w związku z koronawirusem wszystkie osoby chętne do pracy i posiadające kontrakt są wpuszczane do Danii. Zapraszamy więc do współpracy.

Informacja z serwisu