Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 943414

Spawacz TIG 111-141

Oferta pracy w Holandii

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej.

Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

Aktualnie dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Vlissingen

Zakres obowiązków:
Spawanie zbiorników w petrochemii

Wymagania:
- doświadczenie w spawaniu zbiorników min. 3 lata (doświadczenie w petrochemii będzie dodatkowym atutem)
- certyfikat 111/141
- VCA
- znajomość przepisów bezpieczeństwa i LMRA
- dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego
- prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- organizację transportu

Uprzejmie prosimy o załączenie do aplikacji skanów certyfikatów spawalniczych i VCA.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Folga S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Powiększ

Informacja z serwisu