Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 943241

Pakowanie owoców/warzyw->Praca w Holandii

Oferta pracy w Holandii

Oferujemy pracę w zakładzie pakującym/przetwarzającym owoce i warzywa.

Zadania:
• obsługa stanowiska przy linii produkcyjnej (pakowanie, sortowanie produktów do plastikowych pojemników)
• kontrola jakości pakowanych owoców/warzyw

Wymagania :
• motywacji do pracy oraz zaangażowania
• dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
• możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz
• dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B

Oferujemy
• wynagrodzenie w od 9, 70 brutto €
• pracę w pełnym wymiarze godzin (minimum 40h/tygodniowo)
• ubezpieczenie zdrowotne
• umowę o pracę tymczasową
• dodatek wakacyjny
• cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy w Polsce
• zakwaterowanie koszt do 99.95 €
• Zakwaterowanie w pokojach 2 / 3 osobowych .
• dojazd do pracy koszt do 70 € tygodniowo proporcjonalnie do przepracowanych godzin i stawki.
• pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu
• organizację wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

Informacja z serwisu