Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 943193

Monter konstrukcji stalowych

Oferta pracy we Francji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

-Przygotowanie elementów konstrukcji stalowych.

-Cięcie, szlifowanie, wiercenie elementów konstrukcji.

-Montaż konstrukcji na budowie.

-Praca w oparciu o rysunek techniczny.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego (min. 1 osoba).

- Znajomość rysunku technicznego.

- Prawo jazdy kat. B. (min. 1 osoba).

- Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy.

- Sumienność, rzetelność.

- Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS/ KRUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy).

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 11.00 do 13.00 € brutto/h plus dieta wyżywieniowa oraz dodatki do stawki godzinowej.

- Bezpłatne zakwaterowanie.

- Auto służbowe.

- Dofinansowane kosztów podróży.

- Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

- Pomoc w organizacji formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

- Możliwość długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez In Temporis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie w celu wzięcia udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Powiększ

Informacja z serwisu