Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 943014

Elektryk z j. niemieckim Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
- Ogólne prace instalacyjne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
- Podłączanie i uruchamianie systemów elektronicznych,
- Kontrola funkcjonowania szaf rozdzielczych,
- Montowanie wyłączników, gniazdek, oświetlenia, skrzynek rozdzielczych i wielu innych elementów.

Wymagania:
- Posiadasz wykształcenie kierunkowe i/lub uprawnienia SEP,
- Znasz język niemiecki w stopniu minimum komunikatywnym,
- Doświadczenie w Niemczech oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie, na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony,
- Atrakcyjne wynagrodzenie, 11, 90 € brutto / h + dieta 25 € netto/dziennie,
- Dodatek świąteczny i urlopowy, płatny urlop od 24 do 30 dni w roku,
- Bezpłatne zakwaterowanie (poniedzialek-piatek) w komfortowych warunkach i w bliskiej odległości od miejsca pracy,
- Pelne, niemieckie ubezpieczenie,
- Mozliwy transport z miejsca do miejsca,
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Przyjdz, przyjedz i odwiedz nasze biuro ul. Ammonstraße 70, 01067 Drezno. Ciesz sie praca blisko granicy! Prosimy o kontakt telefoniczny od pn. - pt. w godzinach 8:00- 17:00 pod numerem telefonu: + 493514944816 lub wyslanie CV bezposrednio.

Informacja z serwisu