Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942969

Ciesla Szalunkowy w Storkow (m/k/i)

Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników z różnych branż. Naszym celem jest długotrwała współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu obu stron.
Nasz profesjonalizm potwierdzają tysiące osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:CIesla Szalunkowy

Miejsce pracy: Storkow

Start: od 14.09.2020

ZADANIA:
- formatowanie szalunków w konstrukcjach, które zostają pokryte świeżym betonem
- montowanie gotowych form ze stali bądź drewna wraz z ich właściwym przygotowaniem
- łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów takich jak gwoździe, śruby, jarzma, klamry, ściski stalowe itp.
- wykonywanie szalunków

OCZEKIWANIA:
- wyksztalcenie zawodowe kierunkowe lub doswiadczenie zawodowe jako ciesla Szalunkowy
- dobra znajomosc jezyka niemieckego w mowie i pismie
- dobry stan zdrowia
- zdolności manualne
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
- prawo jazdy Kat. B jak i wlasny samochod

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie godzinowe: od 11, 50 € Brutto
- umowa na 151, 67 godzin miesięcznie
- niemiecka umowa o pracę, pełne ubezpieczenie, wszystkie składki społeczne opłacone
- dodatki świąteczne i Urlopowe.
- pomoc w staraniu się o Kindergeld
- mozliwosc dodatku do Paliwa po przepracowaniu 2 miesiecy.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij swoje CV lub dzwoń

Powiększ

Informacja z serwisu