Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942934

Rzeźnik - wykrawacz - mięso wołowe!

Oferta pracy w Danii

Rzeźnik – wykrawacz - mięso wołowe!
Miejsce pracy: Vejen (Dania)
WB Staffing już od 7 lat działa przy projektach nie tylko w Polsce, lecz także w Austrii, Danii oraz Szwecji. Aktualnie dla naszego duńskiego partnera, firmy Skare z ponad 40 letnim doświadczeniem w branży poszukuje pracowników na stanowisko:
Rzeźnik/wykrawacz – mięso wołowe
Obowiązki:
- wykrawanie mięsa wołowego na stołach, w elementach
Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
- chęć podjęcia pracy na dłużej
- mile widziane posiadanie duńskich dokumentów personalnych
Oferujemy:
- pracę na stałe bezpośrednio pod zakładem (na warunkach duńskich)
- pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 7, 5 godz. dziennie)
- atrakcyjne wynagrodzenie; stawki zaczynają się od 160dkk brutto i ulegają podwyższeniu w momencie realizacji wyższych norm (bardzo realne stawki powyżej 200dkk brutto). Kurs dkk/pln to 0, 6zł, stąd wynagrodzenie bardzo atrakcyjne,
- zakwaterowanie na koszt pracownika (ok. 2500dkk/miesiąc), zakład pomaga zorganizować mieszkanie
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: rekruter1@wbstaffing.com (mile widziane CV w języku angielskim) pod tytułem „Rzeźnik” lub kontakt telefoniczny: Julia +48 530 570 477 / +48 538 394 589

Informacja z serwisu