Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Norwegia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942776

Hydraulik - praca w Norwegii - wysokie zarobki

Oferta pracy w Norwegii

GRUPA FORREX sp. z o.o.
W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy doświadczonych osób do pracy w Norwegii w zawodzie:

Hydraulik - Instalator [rekrutacja prowadzona telefonicznie]

Miejsce pracy: Oslo i okolice

W miejscu pracy są zapewnione wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa.

Praca od zaraz, wysokie zarobki.

Opis stanowiska:
Montaż instalacji sanitarnych,
Podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych
Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie,
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
Ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem,
Znajomość rysunku technicznego,
Prawo jazdy kat. B będzie atutem, natomiast nie jest wymagane
Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy od zaraz
Norweski numer podatkowy

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą
Prace w stabilnej norweskiej firmie, z możliwością pracy na długich projektach
Bardzo wysokie zarobki, od 237 NOK
Pełne ubezpieczenie zdrowotne,
Darmowe mieszkanie - pokoje jednoosobowe
Samochód firmowy do dyspozycji,
Możliwość pracy w systemie 19/9,

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania cv na maila: rekrutacja@forrex.com.pl

Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Informacja z serwisu