Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942541

PRODUKCJA OKIEN

Oferta pracy w Holandii

Happy Workers EU Recruiting jest holenderskim biurem rekrutacyjnym dla europejskich pracowników w sektorze budowlanym i technicznym. Dla jednego z naszych zleceniodawców poszukujemy pracowników na produkcję okien.

Zakres obowiązków
Przycinanie profili okiennych na właściwy wymiar, wsuwanie rur stalowych do profili, montaż zawiasów, zamków i spustów wodnych, spawanie profili, dociskanie profili.

Wymagania

-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
-Posiadanie własnego transportu do pracy
-Co najmniej roczne doświadczenia jako pracownik produkcji okien;

Oferujemy
- Zatrudnienie i wynagrodzenie na warunkach holenderskich
- 425 - 475 euro netto/40h w zależności od doświadczenia
- Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe),
- Wsparcie podczas pobytu w Holandii

Czy to ciebie szukamy?
Nie czekaj dłużej, aplikuj teraz!
info@happyworkerseu.nl

Powiększ

Informacja z serwisu