Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942445

Pomocnik kierowcy samochodu dostawczego

Oferta pracy w Niemczech

Firma zajmuje się dostawą towarów do piekarni, cukierni, producentów lodów oraz innych firm zajmujących się produkcją żywności. Firma posiada flotę samochodów dostawczych np. z chłodnią. W swoich magazynach firma posiada ponad 3000 artykułów, które może w krótkim czasie dostarczyć swoim klientom. Obecnie firma poszukuje pomocnika kierowcy. Nie jest wymagane prawo jazdy.

Miejsce pracy: 99098 Erfurt, Niemcy

Zakres obowiązków:
- pełnienie funkcji pomocnika kierowcy samochodu dostawczego,
- pomoc w załadunku i rozładunku towarów.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- zaangażowanie, sumienność,
- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:
- umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- comiesięczne dodatki do wynagrodzeń,
- darmowe zakwaterowanie podczas zatrudnienia,
- możliwość dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "dostawca"

Informacja z serwisu