Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942428

MONTER RUSZTOWAŃ NIEMCY 11-18 EURO BRUTTO

Oferta pracy w Niemczech

S.E.G. Scaffolding & Construction Services poszukuje kandydatów na stanowisko pomocnik montera, monter rusztowań.Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań S.E.G. stało się firmą z którą liczą się największe, globalne podmioty. Firma aktualnie prowadzi projekty w : Niemczech, Hollandii, Włoszech oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Dubaj).

W związku z rozpoczęciem nowego projektu w NIEMCZECH poszukujemy- POMOCNIK/MONTERA RUSZTOWAŃ/MONTER PROWADZĄCY

Opis Stanowiska:
Przygotowanie terenu i dobór elementów do budowy rusztowania,
Montaż rusztowań w wyznaczonym miejscu,
Demontaż rusztowań i uporządkowanie terenu po zakonczonej pracy,
Praca w Niemczech przy dużych projektach przemysłowych i fasadowych,
Praca w systemie rotacyjnym – 4/2.

Wymagania:
Doświadczenie w zawodzie
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B, C (mile widziane)

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji, od 11 euro Brutto do 18 euro Brutto
Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Niemczech
Niemiecka Umowa
Dobry standard zakwaterowania
Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
Regularne zjazdy do Polski
Ciągłość zatrudnienia- długoletnie projekty
Wsparcie kordynatora przez cały okres zatrudnienia

SPOSÓB APLIKOWANIA
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez email na adres: scaffoldingseg.cv@gmail.com

Strona Internetowa Firmy www.seg-scaffolding.de

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 942428

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-09-07 02:12:47
Ilość wyświetleń:
160
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: seg2020
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: scaffoldingseg.cv@gmail.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- MONTER RUSZTOWAŃ NIEMCY 11-18 EURO BRUTTO
 mobile