Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942412

PRACOWIK PRODUKCJI NIEMCY HANNOVER

Oferta pracy w Niemczech

Pracodawca poszukuje osób do produkcji-napełniania, konfekcjonowania, etykietowania itp. w wytwórni olei kosmetycznych

Hannover NIEMCY

Praca na stałe. Możliwość dla par.

Praca dla osób posiadających możliwość zakwaterowania w Hannoverze lub okolicy.

Wymagane aktualne zaświadczenie o niekaralności !

Obowiązki:

-udział w produkcji asortymentu

-pakowanie

-etykietowanie

-drobne prace naprawcze

-dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt i porządek

-pozytywne nastawienie

Wymagania:

-aktualne zaświadczenie o niekaralności

-niewielkie doświadczenie w ww. pracach

-podstawowa znajomość języka niemieckiego

-punktualność

-gotowość podjęcia pracy w dłuższym okresie

-kreatywność

-sumienność

-umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

Oferta:

-Stała umowa o pracę

-5 dniowy tydzień pracy

-8 godz dziennie

-Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy

-Umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy

-Niemieckie świadczenia socjalne

-Stawka od 1800 do 2200 Euro/miesiąc brutto w zależności od kwalifikacji

-Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania na stałe, pomaga w znalezieniu mieszkania

w okresie początkowym zakwaterowanie zapewnione.

Możliwość pracy dla par

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Powiększ

Informacja z serwisu