Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 942388

Sortowanie/ pakowanie warzyw i owoców -Venlo - praca również dla par !:)

Oferta pracy w Holandii

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy sortowaniu/ pakowaniu warzyw i owoców

Miejscowość: Venlo

Obowiązki:

- pakowanie warzyw/owoców
- sortowanie warzyw/owoców
- kontrola jakości
- układanie pudełek/skrzynek na paletach

Oczekujemy:

- motywacja do pracy
- sprawność fizyczna
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- Stawka: 9, 70 - 10, 19 e/h
-Praca w systemie jednozmianowym.
-Praca na hali o normalnej temperaturze.
-Zagwarantowany transport do pracy.
-Zakwaterowanie wyłącznie w tradycyjnych domach. Pokoje 2 oraz 3 osobowe.-

Jeżeli jesteś zainteresowana/y wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem, z dopiskiem „sortowanie” na adres: katarzyna.czarnecka@holandiajobs.pl

Powiększ

Powiększ

Informacja z serwisu