Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 939838

Kierowca B/ Monter

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow
nieduza transportowa Firma niemiecka poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowca Sprinter / Monter mebli

Kierowca Kat B / Monter
Miejsce pracy: okolice Würzburg (Bawaria)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. B + doswiadczenia przy przeprowadzkach lub montazu mebli (koniecznie)
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny (przewoz, wnoszenie mebli i montaz)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
transport Sprinterem, montaz tez wnoszenie mebli
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany
OFERUJEMY:
wynagrodzenie ok 2000€ w zaleznosci od klasy podatkowej
premie + dodatki
dodatek do emerytury.
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Prosze o zyciorys na:

niemcypraca@gmx.de

(prosze z dopiskiem Würzburg Kat B)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu