Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 935591

Spawacz do budowy pojazdów szynowych

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta z Niemiec szukamy:
Spawacz do budowy pojazdów szynowych (k/m)
Lokalizacja: 38820 Halberstadt, Sachsen-Anhalt (deutschlandweite Montage)
Data rozpoczęcia: od zaraz
Profil:
• Niemiecki min. A2, lepiej B1
• Szkolenie spawacza z zakresu spawania MAG (stal w cienkich i grubych blachach)
• Dalsze wymagane kwalifikacje, np. spawacze, którzy pracowali przy budowie pojazdów szynowych
• Doświadczenie zawodowe
• Prawo jazdy kat.B i własny samochód
Zadania:
• Głównie naprawy, ale także nowe konstrukcje pojazdów szynowych
• Doświadczenie w budowie pojazdów szynowych jest zaletą, ale nie wymogiem
• Podobnie jak w przypadku Bombardiera, spawacze są wstępnie poddawani pracy próbnej (autoryzacja wewnętrzna). Wymagania są podobne do Bombardier, ale tylko stal w cienkich i grubych blachach, nie CrNi.
• Spawanie blach (5355) do grubości ściany 2 mm - 10 mm
• Niezależnie odczytywanie rysunków
• Montaż wstępny zespołów
Pracodawca oferuje:
• Umowa na czas nie określony po 6 miesięcznym okresie próbnym
• Czas peacy 40godz. tygodniowo na pełen etat od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
• Stawka godzinowa 12, 35Euro plus dodatki
• Dodatek na podróż 24 €/dzień roboczy
• Zakwaterowanie (mieszkanie wakacyjne) jest zapewnione z kosztami ponoszonymi przez firme
• Dni urlopowe według taryfy IGZ

UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ, NIE Z NASZĄ AGENCJĄ.

Numer referencyjny: 10000-1179168495-S
Jesteś zainteresowany?
Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne.
Adres E-mail biuro@logisticservice.eu

www.logisticservice.eu

+48797625861 Viber

Powiększ

Informacja z serwisu