Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 935271

WAREHOUSE OPERATOR Ceva Logistics Venray

Oferta pracy w Holandii

Nie dla par

Team Recruitment jest dynamicznie rozwijajaca sie agencja rekrutacji.
Specjalizujemy sie w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Holandii w róznych zawodach oraz dziedzinach gospodarki.
Glównie aktywny i wyspecjalizowany w przemysle naftowym, chemicznym, spozywczym, morskim i energetycznym. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na kazdym etapie wspólpracy z firma Team Recruitment Naszym nadrzednym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystajacych z naszych uslug.

Dla jednej z największych na świecie firm logistycznych poszukujemy osoby do pracy magazynowej w Holandii.

Oferujemy:

legalne zatrudnienie na holenderskiej umowie
Stawka godzinowa od 10, 60 € brutto ( od 21 lat)
Dodatek do każdej godziny za pracę na 2 i 3 zmiany
Dodatki za pracę w weekendy i święta: Soboty 150% i niedziele 200%
zakwaterowanie blisko miejsca pracy
pokoje dwuosobowe
ubezpieczenie (oprócz ubezpieczenia OC i od nieszczęśliwych wypadków również ubezpieczamy Twoje rzeczy osobiste!)
transport do pracy służbowym samochodem
możliwość zostania naszym kierowcą – dostaniesz firmowe auto i kartę paliwową plus bonus do wypłaty!
Wyplaty co tydzien ( pierwsza w trzecim tygodniu w piatek)

Jednorazowy zwrot kosztow dojazdu z Polski €75
Jednorazowy Bonus po przepracowanych 13 tygodniach €125, -

Obowiązki:

zbieranie zamówień, które spływają z Europy
pakowanie i oznaczenie paczek
przygotowywanie towaru do wysyłki
wczytywanie towaru za pomocą skanera ręcznego
obsługiwanie wózka EPT
dbanie o ustawienie i porządek towarów
przetwarzanie danych w systemie Supply Management System

Twoj profil: :

Znasz komunikatywnie język angielski- B2- C1 ( WYMOG KONIECZNY)
Masz już doświadczenie w pracy magazynowej
Szukasz pracy na dlugi okres
jestes nie karany

Zainteresowanych prosimy o wyslanie CV na info@team-recruitment.nl

z dopiskiem Ceva Venray
www.team-recruitment.nl

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

www.facebook.com/pg/Team-Recruitment-Technisch-personeel-162747704348291/jobs/?ref=page_inte

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 935271

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-07-30 16:13:20
Ilość wyświetleń:
80
Stawka za godzinę:
10.60

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: TeamRecruitmentNL
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Nr telefonu: 0649546595

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@team-recruitment.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- WAREHOUSE OPERATOR Ceva Logistics Venray
 mobile