Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 935067

TWORZENIE BUKIETÓW KWIATOWYCH

Oferta pracy w Holandii

Miejsce pracy: Aalsmeer
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:
Praca w magazynie firmy, która zajmuje się przetwórstwem kwiatów. Do obowiązków pracownika będzie należało układanie/tworzenie bukietów oraz kompozycji kwiatowych.

Kogo szukamy?
-Osób komunikujących się w języku angielskim (mile widziane)
-Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
-Z doświadczeniem na podobnym stanowisku
-Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Co możemy Ci zaoferować?
-Stawkę od 10-11, 50 euro brutto/h
-Zakwaterowanie i ubezpieczenie
-Pracę na jedną zmianę między 7-16
-Możliwość nadgodzin
-Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Jeśli, jesteś zainteresowany, proszę o aplikację za pośrednictwem linku ---> bit.ly/2PalsCl.
W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać
Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 935067

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-07-30 09:37:42
Ilość wyświetleń:
112
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EUROWORK1
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Nr telefonu: 32 258 05 64

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: holandia@eurowork.net.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- TWORZENIE BUKIETÓW KWIATOWYCH
 mobile