Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 929820

Monter klimatyzacji/wentylacji - praca w Niemczech

Oferta pracy w NiemczechAgencja Pracy Tymczasowej FAIR Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o. wpisana do KRAZ pod numerem: 15841.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: monter klimatyzacji/wentylacji.

miejsce pracy: okolice Gronau

Opis stanowiska:
-pomoc przy montażu systemów klimatyzacji, wentylacji w obiektach komercyjnych,
-obsługa elektronarzędzi: wiertarka, szlifierka itp.
-praca fizyczna,
-praca na drabinie.

Wymagania:
· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
· brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości,
· prawo jazdy kat. B,
· znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
· niemiecką umowę o pracę na cały etat,
· wysokość stawki godzinowej w zależności od posiadanego doświadczenia,
· zapewnione zakwaterowanie (odpłatne) w pokojach 1 lub 2-osobowych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji lub o kontakt z biurem FAIR Personal tel. 56 644 76 90.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fair Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o., Toruń 87 – 100, przy ul. Mostowej 13/1

2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących mnie z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą sądy, organy administracji publicznej, osoby fizyczne i prawne, którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia.

4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem.

7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie.Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Monter klimatyzacji.
  
Ogłoszenie nr 929820

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2020-07-01 11:56:59
Ilość wyświetleń:
114
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FAIRtorun
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Nr telefonu: 56 644 76 90

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@fair-torun.pl
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter klimatyzacji/wentylacji - praca w Niemczech
 mobile