Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 929702

Ogrodnik/Pracownik budowlany

Oferta pracy w Niemczech

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Region:
Hanover (70 km)

Oferujemy:
od 9, 40 €/h (brutto)
Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
45 h/tyg. (pon- pt. | 07:00 - 17:00)
Zakwaterowanie na terenie zakładu (za 150, - €/miesiąc)
Dodatkowe diety za pracę na wyjazdach
odzież robocza (do uzgodnienia)
premie (do uzgodnienia)

Zakres obowiązków:
Prace budowlane wykonywane na zewnątrz
sadzenie i hodowla roślin
prace brukarskie

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe w budownictwie /architekturze krajobrazu
Znajomość języka niemieckiego nie jest absolutnie konieczna
Doświadczenie zawodowe- przynajmniej 1 rok

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
agnieszka.moeller@vodafonemail.de
W wiadomości prosimy o podanie numeru ID 998

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

O nas:

Jesteśmy działającą od 2013 roku agencją zatrudnienia z siedzibą w Turyngii w Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutacji polskich i wschodnioeuropejskich specjalistów oraz pielęgniarek i opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Informacja z serwisu