Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 929675

Niemcy - pracownik biurowy

Oferta pracy w Niemczech

Sachbearbeiter Auftragserfassung und -koordination im Bereich Möbel (m/w/d)

Państwa profil:
-ukończona szkoła ponadpodstawowa w zakresie marketingu, preferowane doświadczenie zawodowe w dziale opracowania zamówień.
-łatwością dla Państwa jest samodzielne opracowanie powierzonych zadań
-posiadają Państwo talent szybkieko pojmowania nowych pojęć i zadań
-znają Państwo język polski oraz niemiecki w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie.
-jesteście Państwo dobrze zoorganizowanym teampleyer i chętnie komunikujecie się Państwo w sprawach zawodowych z Państwa kolegami. Charakteryzuje Państwa samomotywacja, zaangażowanie, otwartość, i elastyczność.

Od kandydatów oczekujemy umiejętności posługiwania się programami z pakietu MS-Office, szczególnie programem MS-Excel

Państwa zadania:
-kontorla i wprowadzenie do systemu zamówień klientów
-monitoring zamówień klientów od momentu ich wejścia do momentu dostawy
-opracowywanie reklamacji i zwrotów klientów
-wprowadzaniei pielęgnacja danych klientów
-awizacja dostaw do klientów

Nasza oferta dla Państwa

Nasze przedsiębiorstwo jest od lat wiodącym dystrybutorem mebli wypoczynkowych i kuchennych produkowanych w Polsce, a jego siedziba mieści się w wschodnich Niemczech.
Oferujemy miejsce pracy charakteryzujące się zmiennością wykonywanych zadań, w zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie branży meblowej, w którym możecie Państwo zarówno wykazać się dotychczas zdobytą wiedzą, ale również zdobywać nową.
Dodatkowo oferujemy pracę z umową na czas nieokreślony, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, i bardzo dobrą atmosferą pracy.
Miejscem pracy są głównie nasze nowoczesne biura w Werdau, ale oczekiwana jest gotowość do wyjazdów z kierownictwem naszego przedsiębiorstwa, głównie do naszych polskich producentów, jak również udział w targach meblowych.
Oferujemy pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania.

Odpowiada Państwu nasza oferta? Więc czekamy na Państwa zgłoszenia online.
hjplate@web.de

CP-Beratung und Management
MWV Möbel-Werks-Vertretung
z.Hd. Herrn Plate
Mühlenstrasse 6
08412 Werdau/Sachsen

Pan Hans Jürgen Plate jest telefonicznie do Państwa dyspozycji pod numerem 0049 152/29450852

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 929675

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-06-30 18:25:35
Ilość wyświetleń:
122
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: hjplate
Państwo: Germany
Miasto: Werdau
Nr telefonu: 004915229450852

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: hjplate@web.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Niemcy - pracownik biurowy
 mobile