Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 929623

Tynkarz - okolice Chemnitz

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
- Prace tynkarskie
- Prace szalunkowe
- Prace zbrojeniowe
- Tynkowanie wewnętrznych i zewnętrznych elewacji
- Praca w systemie 10 dni pracy/4 dni wolnego

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na powyżej wymienionym stanowisku
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Wynagrodzenie w wysokości 15, 20€/h brutto
- Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny
- Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
- DARMOWE Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

Powiększ

Informacja z serwisu